loading

Firma Opel ASKO – Autoryzowany dealer samochodów marki Opel istnieje na rynku od początku 1999 roku czyli już 20 lat. Firma prowadzi działalność w zakresie sprzedaży nowych samochodów marki Opel, zajmujemy się również skupem – sprzedażą – zamianą samochodów używanych wszystkich marek. Klient kupując nowego Opla może zostawić swój używany samochód w rozliczeniu. Zapewniamy pełną i kompleksową obsługę w zakresie finansowania zakupu samochodu, oferujemy różne formy finansowania (leasingi, kredyty), świadczymy też usługi w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. W swojej ofercie posiadamy pełny wachlarz samochodów marki Opel, tak aby móc sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Wśród proponowanych modeli znajdują się auta małe oraz miejskie (Corsa), funkcjonalne vany (Zafira Family), auta klasy kompaktowej (Nowa Astra V), auta klasy średniej i luksusowej (Insignia), auta klasy SUV (Crossland X, Mokka X, Grandland X) oraz auta dostawcze (Nowe Combo VAN, Nowe Vivaro, Nowe Movano)

 

Oprócz sprzedaży samochodów główną działalnością firmy jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów Opel, świadczymy również usługi czyszczenia i napełniania układów klimatyzacji, ustawiania geometrii, serwisu ogumienia we wszystkich markach pojazdów. Dzięki autoryzacji marki Opel, firma Opel ASKO ma dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych stosowanych przez markę Opel w produkowanych przez nią samochodach. Nasz serwis jest zaopatrzony w najnowszy sprzęt diagnostyczny pozwalający na dokonanie rozpoznania praktycznie każdej usterki oraz jej naprawy. Firma zajmuje się również kompleksowo wykonywaniem napraw blacharsko – lakierniczych w samochodach powypadkowych wszystkich marek. Prowadzimy system rozliczeń bezgotówkowych, ponadto zgłoszenie szkody oraz oględziny pojazdu odbywają się na terenie siedziby firmy.

 

Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn oraz sklep części zamiennych i akcesoriów co umożliwia nam wykonywanie większości napraw praktycznie „od ręki”. Okres oczekiwania na części których nie ma stanie jest skrócony do minimum ze względu na istniejący w Polsce, w Mszczonowie pod Warszawą centralny magazyn części Opel.

 

Trzon firmy Opel ASKO stanowi grono doświadczonych pracowników, dzięki którym firma może poszczycić się wysoką jakością świadczonych usług. Wszyscy pracownicy są systematycznie szkoleni w Ośrodku Szkoleniowym Marki Opel w Warszawie, co pozwala na ciągłe zwiększanie ich doświadczeń i kwalifikacji zawodowych.

 

Bardzo ważną informacją jest fakt, iż 6 lata temu firma Opel ASKO zakończyła inwestycję budowy nowoczesnej blacharni – lakierni samochodowej. Nowo otwarty obiekt ma powierzchnię ok. 600 m2 i jest zlokalizowany przy obiekcie salonu i serwisu firmy. Obiekt ten jest wybudowany zgodnie z najnowszymi standardami w zakresie lakiernictwa samochodowego, wyposażony jest w najnowocześniejszą kabinę lakierniczą oraz podwójną strefę przygotowawczą, jak również w wiele innych nowoczesnych urządzeń blacharsko – lakierniczych. Projekt tej inwestycji został wsparty ze środków pochodzących z Unii Europejskiej, co również świadczy o jego nowoczesności i innowacyjności. Wybudowana blacharnia – lakiernia jest największym i najnowocześniejszym tego typu obiektem w Tarnowskich Górach i okolicy.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z naszych usług !

 

Unia europejska 

 

  • W roku 2011 zanotowaliśmy najlepszy wynik w kraju w procesie realizacji sprzedaży samochodów nowych.

 

Dyplom
 

  • W roku 2012 zajęliśmy I miejsce sprzedaży samochodów w rankingu Opel Dealer Honour Club 2012 i zostaliśmy liderem w obszarze odpowiedzialności.

 

Dyplom

Dyplom

 

ROK 2014


Dyplom

 

ROK 2015